Strona główna Biomoda Opakowania ekologiczne najwyższej jakości – gdzie można je kupić?

Opakowania ekologiczne najwyższej jakości – gdzie można je kupić?

Autor: Alicja Hudzik
Opakowania ekologiczne najwyższej jakości - gdzie można je kupić?

Opakowania ekologiczne najwyższej jakości to wielofunkcyjne rozwiązanie dla każdej branży. Dzięki pudełkom, które powstają w sposób przyjazny dla naturalnego środowiska, można szybko odświeżyć wizerunek marki, wzbudzić zainteresowanie klientów, a także zbudować pozytywny wizerunek firmy. Gdzie można je kupić?

Opakowania ekologiczne najwyższej jakości – gdzie można je kupić?

Spośród wielu różnych działających na terenie Polski producentów opakowań dla biznesu zdecydowanie wyróżnia się firma, która niegdyś zaczynała jako startup, czyli Packhelp (zapakuj.to). Packhelp sprzedaje eleganckie pudełka biznesowe i detaliczne klientom z wielu europejskich krajów. Kartonowe opakowania są najwyższej jakości i powstają w 100% z biodegradowalnych surowców. Dodatkowe atuty to możliwość praktycznie nieograniczonej personalizacji oraz prosty sposób składania zamówień. Założyciele Packhelp oferują swoim klientom przyjazną aplikację oraz kreator online, z którego pomocą mogą oni stworzyć idealne pudełko dla swojej marki.

Opakowania ekologiczne najwyższej jakości – jak zaprojektować pudełko, które przyciągnie wzrok klienta?

Opakowania ekologiczne najwyższej jakości są bardzo ważne w kontekście marketingowym. Wiele znanych marek zbudowało z ich pomocą profesjonalny wizerunek! Szczególne znaczenie mają spersonalizowane pudełka – to właśnie dzięki nim klienci zapamiętują dobrze daną firmę i chętniej wracają do jej produktów.

Zaprojektowane na życzenie przedsiębiorstwa opakowanie jest unikatowe dla danej marki i dostępne tylko i wyłącznie dla jej klientów, przez co przyczynia się ono do zbudowania relacji z konsumentem. W zależności od tego, jak będzie wyglądało pudełko, możemy również wywołać u klienta dużo pozytywnych odczuć podczas odpakowywania przesyłki.

Jak zaprojektować pudełko, które przyciągnie wzrok klienta i przełoży się na zyski sprzedażowe, przyczyniając się do ich zwiększenia?

Oto kilka rad:

  • Nanieś na opakowanie oryginalne nadruki – niezależnie od tego, czy korzystasz z papierowych toreb, z kartonowych pudełek, czy z innego rodzaju opakowań, warto nanieść na nie estetyczne nadruki, które nadadzą opakowaniu walory reklamowe,
  • Wyeksponuj produkt – dzięki pudełku klienci mogą zapoznać się (bez otwierania pudełka) z najlepszymi cechami produktów, które oferujesz. Wystarczy wyposażyć pudełko w wycięcia, przegródki lub denko wyściełane poduszką, by zaprezentować produkt z najlepszej strony,
  • Pokaż swoją markę – to, co powinno zostać wyeksponowane na opakowaniu to także firmowy logotyp. Należy go umieścić w widocznym miejscu na pudełku – np. na jego wieczku.

Podobne artykuły